Univerzita hostí špičkový cyklus přednášek z moderní chemie

Na Jihočeské univerzitě proběhne špičkový cyklus přednášek z moderní chemie "MOLECULAR ENVIRONMENT AND BIO-ORGANIC MOLECULAR STRUCTURE". Přednášejícím je Professor Robert Glaser (Feinberg Graduate School, Weizmann Institute of Science, Rehovot, Israel).

Cyklus přednášek se uskuteční v klubu Akademické knihovny JU od pondělí 25. března do pátku 29. března 2013 (vždy dopoledne od 9:00 do 12:00 a odpoledne od 13:30 do 15:30).

Všichni zájemci o moderní poznatky z oblasti strukturní chemie/biochemie přírodních látek a moderních metod jejich výzkumu jsou srdečně zváni k účasti na celém týdenním cyklu nebo vybraných tématech. Přednáškový cyklus připravený původně jeho autorem pro vzdělávací programy Weizmannova Institutu v Rehovotu je doporučován nejenom doktorandům, ale také studentům magisterských a bakalářských programů.

Sylabus přednáškového cyklu ke stažení (formát pdf)

Srdečně zve,

Libor Grubhoffer,