Rektor poděkoval hokejistům za reprezentaci univerzity

Rektor Tomáš Machula přivítal v pondělí 7. května na rektorátu hokejisty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, aby jim osobně poděkoval za skvělou reprezentaci a výhru v hokejovém souboji proti VŠTE.

Setkání se uskutečnilo po hokejovém derby s VŠTE. Naše mužstvo v něm vyhrálo se skóre 4:1. Hokejové derby univerzit začíná být tradicí, která postupně vstupuje do povědomí tisíců diváků z řad studentů i veřejnosti. Letošní třetí ročník nebyl výjimkou, což dokazuje i obrovská návštěvnost v hokejové Budvar aréně.

Setkání s panem rektorem bylo plánováno i s účastí fotbalového týmu, který nastoupil proti VŠTE ve čtvrtek 3. května. Utkání bylo přerušeno vlivem počasí, kdy musel být souboj přesunut na jiný termín. Dnešního setkání s panem rektorem se tedy účastnil jen hokejový tým.