Dotiskli jsme vstupenky!

Srdečně Vás zveme na XXV. Reprezentační ples Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Již dvacet čtyři let pořádá naše univerzita reprezentační ples. Letos tomu nebude jinak, čeká nás totiž ples který svou tradicí oslaví čtvrtstoletí. Těšit se můžete na výjimečný program plný novinek, které na žádném jiném plesu na jihu Čech nespatříte.
Letošní hlavní host je ABBA WORLD REVIVAL, který je považován za jeden z nejlepších ve světě. Těšit se můžete na skvělá předtančení a příjemnou zábavu. Celým večerem provází zpěvák a moderátor Jan Smigmator. Těšit se můžete i na Swing Trio Avalon.
Pro letošní rok toho samozřejmě chystáme mnohem více, ale přeci vám neprozradíme vše hned na začátku.

Vstupenky na stání jsme již vyprodali. Doporučujeme sledovat Facebook JU případně událost, kde se objevují některé lístky k prodeji.

Ceny vstupenek
Místo Stav Cena