Kampus oživila světelná show

Kolej K3 Jihočeské univerzity poprvé v historii hostila Light Show v Českých Budějovicích. Tuto světelnou show zde u příležitosti soutěže Kolej roku pořádala společnost Studenta media, s.r.o. Partnery byly Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a AIESEC České Budějovice.

Kolem 21 hodiny se sešlo v prostoru před kolejí K3 několik tisíc studentů shlédnout Light Show pomocí 110 světelných diod umístěných v oknech koleje. „Bylo to velmi hezké, zvláště z dálky vynikly veškeré efekty. Doufám že tato akce se bude příští rok opakovat,“ prohlásila jedna ze studentek Ekonomické fakulty JU.

Celá akce začala už v odpoledních hodinách koncerty studentských kapel. Mezi jednotlivými body programu se o zábavu postaral Kazma z pořadu One man show. Přišel i rektora JU - prof. RNDr. Libor Grubhoffer, CSc., který přivítal v kampusu všechny studenty a popřál jim příjemný zážitek.

Foto Studenta media, s.r.o.

Během promítání byla vyhlášena autorka nejlepší animace, která byla následně pozvána na pódium, aby svou animaci představila.

Jakub Nedbal
jakub.nedbal@aiesec.cz
739 634 849

AIESEC je mezinárodní studenty plně řízená nepolitická nezisková organizace, která rozvíjí vůdčí schopnosti prostřednictvím leadership programů, zapojení studentů a absolventů do mezinárodního výměnného programu. Sdružuje přes 60 000 studentů ze 112 zemí světa, působí na 1700 universitách a ročně zařídí více než 10 000 stáží a zahraničních výměnných pobytů pro studenty a absolventy vysokých škol. Pobočka AIESEC České Budějovice vznikla v roce 2012 a v současnosti má 15 členů.