Jihočeská univerzita na veletrhu China Education Expo, Peking 2017

Jihočeská univerzita se zúčastnila studentského veletrhu China Education Expo 2017 v Pekingu, který navštívilo více než 50 000 zájemců o studium na zahraničních univerzitách.

Ve dnech 21. a 22. října se konal mezinárodní veletrh vzdělávání v hlavním městě Číny, v Pekingu. Jihočeská univerzita prezentovala možnosti studia v anglických i českých studijních programech společně s dalšími 17 českými univerzitami pod záštitou platformy STUDY IN THE CZECH REPUBLIC. Největší zájem projevili čínští studenti o studium bohemistiky, ekonomicky zaměřených programů Economic Informatic a Commerce and Entrepreneurship či programů Nursing a Rehabilitation, jež nabízí Zdravotně sociální fakulta. Čínské studenty také zajímala možnost studia technicky zaměřených oborů, oborů v oblasti sportu a umění.
Jihočeská univerzita nabízí kvalitní vzdělání, moderní a příjemné prostředí pro studium v klidném a bezpečném prostředí a tím se pro čínské studenty stává atraktivní lokalitou pro získání vysokoškolského vzdělání v zahraničí.