Do Německa na zkušenou

Přemýšlíte o vycestování za prací nebo studiem? Láká vás vycestovat co nejlevněji nebo úplně zadarmo? Chtěli byste dozvědět ještě o jiných nabídkách než je Erasmus+? Zvažujete ucházet se o stipendium a chcete mít nejlepší životopis a motivační dopis?

Tak přijď na informační setkání "DO NĚMECKA NA ZKUŠENOU" ve pondělí 9. října od 10 hodin a načerpej mnoho užitečných informací ohledně vycestování do zahraničí na studia, práci nebo dobrovolnictví!

Obsah prezentace:
- Informace, kde hledat vhodné nabídky a kam se obrátit
- Témata typu workcampy, Evropská dobrovolná služba
- Podrobnosti o programu Erasmus+, DAAD stipendiích aj.
- Tipy, jak se stát ideálním uchazečem do německé firmy
- Praktické rady od studentů, kteří již absolvovali podobné pobyty

Prezentace se koná v učebně D 321 (2. patro), budova Pedagogické fakulty, Dukelská 9.

Událost na Facebooku naleznete zde.

Do Německa na zkušenou je projekt Česko-německého fóra mládeže/Deutsch-Tschechisches Jugendforum, který již třináctým rokem informuje žáky a studenty o možnostech studia a vycestování do Německa.