Ambasáda USA přivítala studenty Pedagogické fakulty

Šestnáct studentů Pedagogické fakulty strávilo úterní odpoledne 20. 6. v prostorách Amerického centra Velvyslanectví USA v Praze, kde je přivítal Raymond Castillo, pověřený zástupce vedoucího mise.

Studenti byli oceněni za plnění celoročních aktivit v jejich vlastním programu s názvem Democracy Go, v jehož rámci uspořádali divadelní představení spolku Continuo, pomáhali v českobudějovických neziskových organizacích, například v Salesiánském centru, a v neposlední řadě zorganizovali zajímavou anketu „Kafe za názor“, mapující názory studentů a pedagogů PF JU o tom, co by se na fakultě mohlo v budoucnu zorganizovat, vylepšit či změnit. Aktivity studentů směřovaly k posílení zájmu jejich vrstevníků o dění ve veřejném prostoru.