Aktuality z titulky

Teologická fakulta nabízí nový studijní program Filosofie
Zájemci o studium na Jihočeské univerzitě mohou ještě podávat přihlášky na Teologickou fakultu, která nabízí nový doktorský studijní program Filosofie.
Dagmara Sirová z Přírodovědecké fakulty uspěla v projektu L´Oréal pro ženy ve vědě
RNDr. Dagmara Sirová, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity se stala jednou ze tří laureátek projektu L'Oréal Pro ženy ve vědě a za svou vědeckou práci z oboru biologie ekosystémů získala čtvrt milionu korun.
Na univerzitě začaly poslední letošní letní školy
Jihočeská univerzita pořádá o prázdninách letní školy a kurzy. Tento týden byly pro studenty z více než dvaceti zemí otevřeny Letní škola slovanských studií a Letní škola migrace a integrace. Poslední akcí bude zářijový Týden se současnou biologií.