Univerzitu navštívil indický profesor Aloka Bhattacharya z Jawaharlal Nehru University

V pátek 20. června navštívil naši univerzitu indický prof. Aloka Bhattacharya  ze School of Life Sciences, Centre for Computational Biology and Bioinformatics, Jawaharlal Nehru University, New Delhi – 110067 a místopředseda indické akademie věd. Setkal se s proděkany pro zahraničí doc. Ing Petrem Konvalinou, Ph.D. ze ZF JU, Ing. Vojtěchem Kašparem, Ph.D. z FROV JU, Ing. Viktorem Vojtkem, Ph.D. z EF JU, JUDr. Ing. Danielem Prouzou, Ph.D. ze ZSF JU a proděkanem pro studium Ing. Karlem Suchým, PhD. ze ZF JU. Účastníci schůzky jednali o navázání spolupráce a možnostech studia pro indické studenty, dále pak o propojení vědy a výzkumu a případného zapojení do vzájemných projektů.