Studentský klub

Studentský klub, přesněji řečeno Centrum podpory studentů se specifickými potřebami se studentským klubem, je mezi studenty velmi žádaný objekt v kampusu Jihočeské univerzity. Přízemní a plně bezbariérový objekt je rozdělen na dvě samostatné části propojené atypickou střechou fazolovitého tvaru. Díky ní vzniklo kryté venkovní posezení s terasou a výhledem do zeleně. 

V první části objektu sídlí Centrum podpory studentů se specifickými potřebami. Nachází se zde několik kanceláří a jedna velká konferenční místnost určená právě pro studenty Jihočeské univerzity se specifickými potřebami. V novém centru pro studenty bude probíhat individuální výuka, poradenství a diagnostika. V současné době na univerzitě studuje několik desítek studentů se specifickými potřebami. Těchto služeb mohou využít studenti se zrakovým, sluchovým a pohybovým postižením aj. 

V druhé části objektu sídlí již samotný Studentský klub.
„Ostrov zábavy přímo v kampusu Jihočeské univerzity. Studentský klub nejen pro studenty. Nejlepší kafe ve Čtyráku!,“ slibují provozovatelé Studentského klubu Kampa. V univerzitním objektu zajišťuje nájemce vzešlý z výběrového řízení celotýdenní provoz v nekuřáckém prostoru s venkovní terasou. Kampa funguje jako kavárna s denním i večerním posezením a kulturní klub v jednom, kde se pravidelně konají hudební akce, výstavy, přednášky, promítání či různá představení. Celková kapacita klubu je 80 míst k sezení, z toho cca 30 v salonku, který lze oddělit posuvnou zvukotěsnou stěnou a je tak vhodný pro soukromé akce. Součástí klubu není kuchyně, pouze přípravna jídla, k dispozici jsou tak kromě nápojů jen zákusky vlastní výroby a různé jednoduché pochutiny. Občerstvení pro větší skupinu osob lze zajistit ve spolupráci s menzou. Gastronomickou specialitou studentského klubu je Akademické pivo Čtyrák, které vyrábí minipivovar Zemědělské fakulty JU. Vzhledem k omezené výrobní kapacitě je na čepu v Kampě vždy jen v úterý, ve standardní nabídce jsou pak piva Budějovického Budvaru

Kontakty: 
Petr Znoj, produkční a dramaturg, tel. 776 419 579
Ludmila Cinková, provozní manažerka, tel. 605 541 686
Milan Brabec, jednatel, tel. 607 768 738
Identifikační údaje provozovatele:
Bralaz, v.o.s. IČ 04064844,
DIČ CZ04064844
Puklicova 995/1,
370 04 České Budějovice