Zázemí a služby

Moderní vybavení pro studium, výuku a vědu.

Kampus

Jihočeská univerzita vás příjemně překvapí rozsáhlým kampusem, ve kterém si užijete relaxaci, sport, kulturní a společenské akce.
Přečtěte si více o univerzitním kampusu.

Koleje

Staráme se také o ubytování studentů. Univerzitní koleje poskytují přes 2 000 lůžek v pěti budovách. K dispozici je připojení k internetu, kuchyňka, lednička a další spotřebiče.
Přečtěte si více o kolejích.

Menza

V jídelnách menzy se dobře najíte. A navíc za dotovanou cenu. Každý den si můžete vybrat z několika jídel. 
Přečtěte si více o menze.

Akademická knihovna

Ke studiu neodmyslitelně patří knihy, učebnice, skripta a další studijní materiály. Naše knihovna jich nabízí více než 450 000 tisíc. Akademická knihovna zabezpečuje i další informační služby.
Přečtěte si více o akademické knihovně.

Nakladatelství Jihočeské univerzity

Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích poskytuje vydavatelské zázemí pro odborníky JU. Jeho cílem je vydávat původní monografie, které budou pokrývat široké spektrum oblastí intelektuálního zkoumání. Více informací naleznete zde.

Dětská skupina Kvítek

V září 2016 zahájila svůj provoz v areálu kampusu JU dětská skupina, kterou mohou navštěvovat děti zaměstnanců JU. Více informací naleznete zde.

Studentský klub

Centrum podpory studentů se specifickými potřebami se Studentským klubem zahájilo provoz v září 2016. Více informací naleznete zde.