Výstava Česko v Arktidě / Arktida v Česku

Středa 20 listopad 2019 Celý den

do

Pátek 20 prosinec 2019 Celý den

Výstava "Česko v Arktidě / Arktida v Česku" se bude konat v rámci arktického festivalu v Českých Budějovicích ve vestibulu rektorátu Jihočeské univerzity od 20. 11. do 20. 12. 2019.

Výstava bude zahájena 20. 11.2019 v 16:00. Úvodní slovo k výstavě pronesou Dr. Zdeněk Lyčka z Ministerstva zahraničních věcí ČR, paní děkanka Přírodovědecké fakulty JU Prof. Ing. Hana Šantrůčková, CSc. a Doc. Josef Elster z Centra polární ekologie PRF JU.

Jedná se o putovní panelovou výstavu Centra polární ekologie Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (CPE), Univerzitního centra na Špicberkách (UNIS), Oddělení skandinavistiky na Ústavu germánských studií Karlovy univerzity v Praze, Norského polárního institutu a Fondu pro bilaterální vztahy v rámci Fondů EHP a Norska 2014–2021.

V Českých Budějovicích na výstavu navazuje koncert UJD (Kry) v hudebním klubu Velbloud (13. 12. 20:00) a promítání arktických filmů v klubu Horká vana.

Na výstavu i další doprovodné akce Vás srdečně zveme.

Kde
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích