Týden se současnou biologií 2016

Pondělí 29 srpen 2016 08:00

do

Pátek 2 září 2016 16:00

Zveme Vás na další ročník oblíbené akce pro středoškolské studenty, tentokrát v termínu od 29. srpna do 2. září 2016.

Pokud máte zájem zúčastnit se Týdne se současnou biologií 2016, pošlete své jméno, příjmení, věk (v době konání akce vám musí být minimálně 15 let), název a adresu vaší školy, a také ročník, který studujete, Martině Konečné na emailovou adresu konecnam@prf.jcu.cz. Protože kapacita je omezená, máme pro vás soutěž v podobě otázek, vybraných tak, aby vypovídaly především o vašich úvahách a vztahu k biologii, nikoliv o schopnosti mechanicky nalézt odpovědi v knize nebo na internetu. Odpovědi na jednotlivé otázky mohou být libovolně dlouhé. Někomu stačí jeden odstavec, jiný se rozepíše více. Odpověď na jednu otázku by neměla přesáhnout jednu stránku A4.

Soutěžní otázky:

1) Která tři témata z biologie ti připadají nejvíce zajímavá a proč?

2) Proč se chceš zúčastnit Týdne se současnou biologií?

3) Co biologicky zajímavého bychom našli poblíž tvého bydliště?

Odpovědi na otázky posílejte nejpozději do středy 29. 4. 2016.

Účastníci Týdne budou ubytováni zdarma na vysokoškolských kolejích poblíž areálu Přírodovědecké fakulty JU a budou mít zajištěno stravování v univerzitní menze.

Fotogalerie a reportáže z předchozích ročníků najdete na facebookové stránce Akce Přírodovědecké fakulty

Přidat událost do kalendáře
iCal