Praktická letní škola projektů ve vědě a výzkumu

Úterý 19 červenec 2016 09:00

do

Čtvrtek 21 červenec 2016 16:00

Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA připravila pro začínající vědecké pracovníky a studenty doktorského studia akce, které jim umožní zorientovat se v mezinárodních programech na podporu vědy a výzkumu, v přípravě projektů a jejich řízení.

Již sedmý ročník „Praktické letní školy projektů ve vědě a výzkumu“ se bude konat ve dnech 19. – 21. července 2016.

Praktická letní škola je určena všem zájemcům z řad začínajících vědeckých pracovníků a studentů doktorského studia, kteří si chtějí vyzkoušet přípravu projektu, neví si rady s přípravou rozpočtu, chtějí konzultovat vlastní projektový návrh, získat tipy, jak řídit vlastní projekt nebo chtějí zlepšit své komunikační dovednosti v týmu a naučit se lépe prezentovat výsledky své vědecké práce.

Více informací o Praktické letní škole najdete na www.rko-era.cz/cs/mdl/info/prakticka-letni-skola-projektu-ve-vede-a-vyzkumu. Registrovat se můžete zasláním vyplněného registračního formuláře na adresu rko.budejovice@rko-era.cz do 12.7. 2016. Kapacita je limitována počtem 15 účastníků.

Účast na akci je bezplatná.

Kde
zasedací místnost Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání (JAIP) , Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích
Přidat událost do kalendáře
iCal