Letní škola slovanských studií (LŠSS) na FF JU

Neděle 18 srpen 2019 Celý den

do

Pondělí 9 září 2019 Celý den

LŠSS se v letošním roce na FF JU bude konat v termínu 18. 8. 2019 - 9. 9. 2019, přičemž slavnostní zahájení, při němž bývají přítomni zástupci z významných regionálních, ale i národních médií, proběhne v pondělí 19. 8. 2019 od 10 hodin v budově FF JU.

Letní školu slovanských studií pořádá Ústav bohemistiky Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Jedná se o třítýdenní kurz, který se vždy koná na přelomu srpna a září. Kurzy jsou určeny pro zahraniční studenty, odborníky (pedagogy, překladatele, tlumočníky) a akademické pracovníky z oblasti bohemistiky a slavistiky. Na letní škole jsou ale samozřejmě vítáni všechni zájemci o český jazyk, literaturu, dějiny a kulturu.

Zakončení Letní školy slovanských studií se bude konat ve čtvrtek 5.9 od 14:00 v aule Bobík v kampusu Jihočeské univerzity.

V první části programu proběhne klavírní hudební vystoupení doprovázené zpěvem, poté bude zahájeno slavnostní předávání certifikátů absolventům letní školy.

Základní informace můžete nalézt také na webu Filozofické fakulty nebo na webu MŠMT.

Přidat událost do kalendáře
iCal