International Days - Erasmus Talks

Středa 21 duben 2021 18:00

Ve středu 21.4.2021 od 18:00 jsme pro vás společně s Europe Direct České Budějovice a Eurocentrum České Budějovice připravili pravidelné a oblíbené Erasmus talks, rozhovory o zkušenostech studentů JU se studijními pobyty a praktickými stážemi Erasmus+.

V živých rozhovorech se setkáte s Františkem Kadlecem, studentem Pedagogické fakulty JU, který v rámci programu Erasmus+ strávil rok v Turecku a s Kristýnou Jiskrovou, studentkou Zdravotně sociální fakulty JU, se kterou se spojíme živě do Finska, kam se v rámci programu Erasmus+ vydala na pracovní stáž i v této složité době. Akci moderuje Lukáš Malecha a doprovodnou aktivitou je soutěž o zajímavé ceny, kterou organizuje Eurocentrum České Budějovice. Sledujte Erasmus talks v živém vysílání na FB Europe Direct pod tímto odkazem a můžete vyhrát deskovou hru "Jízdenky, prosím Evropa!" nebo cestopis "Prázdniny v Evropě" od Ladislava Zibury a další atraktivní ceny pro cestovatele! Výherce budeme losovat ze soutěžících s nejvíce správnými odpověďmi. Soutěž poběží od 21. 4. do 30. 4. 2021 na soutěžní platformě Kahoot. Akce proběhne v češtině.

Využijte naplno možnosti on-line setkání, diskusí, soutěží a zábavy z pohodlí vašeho domova a osvěžte si jinak nudný podvečer v době pandemické.

Pořadateli jsou: Útvar pro zahraniční vztahy JU, ESN USB Budweis při JU, Europe Direct České Budějovice a Eurocentrum České Budějovice.

 

Tešíme se na Vás!

Přidat událost do kalendáře
iCal