Strategie a rozvoj

Útvar pro strategii a rozvoj zajišťuje koordinaci vypracování strategických a dalších dokumentů, které jsou stanoveny jako povinné zákonem 111/1998 Sb. nebo jsou nezbytné pro získání finančních prostředků, popřípadě jsou pro univerzitu zapotřebí z jiných důvodů. Jedná se především o Strategické záměry a jejich aktualizace, Výroční zprávy, Institucionální plány a Centralizované rozvojové programy. Útvarová činnost je přímo závislá na meziresortní spolupráci v rámci celé univerzity.  

Útvar poskytuje administrativní a technickou podporu chodu agendy Správní rady JU. Zároveň útvar zabezpečuje agendu procesního řízení za účelem zefektivnění chodu agend na univerzitě.

Útvarovým cílem je vykonávat svěřenou činnost v profesionální kvalitě a s odpovídající přidanou hodnotou, která k moderní univerzitě patří, to vše při minimálním administrativním zatížení fakult a jiných součástí univerzity.

Více o činnosti útvaru naleznete ZDE

Budete-li potřebovat, nově nás najdete v budově rektorátu ve 3. patře, kancelář číslo 39.

Mohlo by vás také zajímat

Mise a vize Útvaru pro strategii a rozvoj
Podpora pro JU

Strategické dokumenty JU

Správní rada JU

Procesní portál

  • Pro přihlášení do procesního portálu (výše uvedený odkaz), prosím, použijte spodní modrý banner Přihlásit přes SSO, následně budete vyzváni k zadání Vašeho uživatelského jména a hesla do centrálních přihlašovacích služeb JU.

 

  Jsme tu pro Vás

   Kontakty na pracovníky Útvaru pro strategii a rozvoj