25. 2. 2016/Byl zahájen další ročník Volejbalového marathonu o pohár rektora Jihočeské univerzity

Ve čtvrtek 25. února 2016 přesně v 5.30 hodin byl zahájen další ročník Volejbalového marathonu o pohár rektora Jihočeské univerzity. Turnaj potrvá celý den a noc a zakončen bude v pátek 26. února odpoledne. Nonstop se bude hrát 2016 minut, což odpovídá letopočtu, v kterém se turnaj hraje. Každý rok je tak match o minutu delší. O vítězství bojuje 25 týmů složených ze studentů z celé Jihočeské univerzity. Letos se koná již pátý ročník.

Cílem turnaje je nejen si zasportovat a spojit studenty napříč celou univerzitou, ale také se pobavit, což dokládá mimo jiné i to, že některé týmy nastupují do bojů v převlecích. Závěrečný hvizd je plánovaný na pátek 26. února v 15.30 hodin. Organizátorem akce je Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity. Akce se koná v českobudějovické sportovní hale.

Akci zpestří doprovodný program, o který se postará Centrum prevence civilizačních chorob právě Zdravotně sociální fakulty JU. Na místě budou zájemci moci absolvovat například kurz první pomoci, naučit se techniky tapování pod dohledem zkušené fyzioterapeutky či si nechat změřit tuk a vodu v těle nebo aktivní tělesnou hmotu.

Kontakt:
Mgr. Dagmar Dvořáková
PR manažerka
Útvar vnějších vztahů a komunikace Jihočeské univerzity
Tel.: 389 032 160
Email: dvorakovad@jcu.cz