V pátek 15. února se konal ples Jihočeské univerzity

Letošní ples se konal již po šestadvacáté, tentokrát v benátském stylu.

O oblíbenosti tohoto tradičního plesu svědčí fakt, že vstupenky na něj si zájemci rozebrali během několika hodin. Dům kultury Metropol byl tak v pátek beznadějně vyprodán.

K tanci hostům na hlavním sále hrál po celý ples taneční orchestr Metroklub Big Band. Ten hudebně doprovodil i hvězdu celého večera, oblíbenou českou zpěvačku a muzikálovou herečku, Dashu. Program na hlavním sále zpestřila nádherná předtančení taneční školy Ella z Českých Budějovic a skupiny A Balli!

Během celého plesu si mohli návštěvníci poslechnout i Swing Trio Avalon v komorním sále a na kruhovém sále hosty bavil svou oldies diskotékou DJ Mistrgal.

Návštěvníci si vzali téma plesu opravdu za své a většina z nich dorazila na ples ve stylovém outfitu. Vybrat nejlepší masku večera tak nebylo vůbec jednoduché.

Celým večerem provázela charismatická Irena Mikschová.

Fotogalerii nalznete v následujícím odkazu.