Rektor Jihočeské univerzity jmenoval nové docenty

Na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity dne 15.5.2019 předal rektor univerzity doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D., diplomy nově jmenovaným docentům

doc. Mgr. Dana Buršíková, Ph.D., z Pedagogické fakulty JU a Západočeské univerzity v Plzni, byla s účinností od 1. března 2019 jmenována docentkou pro obor „Pedagogická psychologie“ a obhájila habilitační práci na téma „Dítě s epilepsií v prostředí školy“.

doc. Mgr. Eva Kaštovská, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU, byla s účinností od 1. května 2019 jmenována docentkou pro obor „ekologie“ a obhájila habilitační práci na téma „Plant-microbial-soil interactions as drivers of ecosystem C and N cycling“.

doc. Milan Štech, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU, byl s účinností od 1. května 2019 jmenován docentem pro obor „Botanika“ a obhájil habilitační práci na téma „Plant systematics as a jigsaw puzzle: from population diversity to species stories“.