Předání diplomů nově jmenovaným docentům Jihočeské univerzity

Dne 13. 10. 2020 předal rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích prof. Bohumil Jiroušek diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. Ing. Jitka Rutkayová, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU
doc. Ing. Jitka Rutkayová, Ph.D., byla s účinností od 1. června 2019 jmenována docentkou pro obor „Speciální zootechnika“ a obhájila habilitační práci na téma „Souvislosti produkce ryb v podmínkách České republiky“.

doc. Ing. Pavel Smetana, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU
doc. Ing. Pavel Smetana, Ph.D., byl s účinností od 1. února 2020 jmenován docentem pro obor „Speciální zootechnika“ a obhájil habilitační práci na téma „Dietární antioxidanty ve vybraných zemědělských produktech a jejich využití“.

doc. Ing. Jan Beran, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU
doc. Ing. Jan Beran, Ph.D., byl s účinností od 31. března 2020 jmenován docentem pro obor „Speciální zootechnika“ a obhájil habilitační práci na téma „Faktory ovlivňující oplozovací schopnost ejakulátu býků a reprodukci dojnic“.

doc. Ing. Michael Rost, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU
doc. Ing. Michael Rost, Ph.D., byl s účinností od 31. března 2020 jmenován docentem pro obor „Speciální zootechnika“ a obhájil habilitační práci na téma „Využití statistických metod při analýze dat plynoucích z biologických experimentů“.

doc. Ing. Jiří Bárta, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU
doc. Ing. Jiří Bárta, Ph.D., byl s účinností od 1. července 2020 jmenován docentem pro obor „Ekologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Some like it rough“ Functioning of soil microbial communities in C and N cycle under harsh environmental conditions“.

doc. Mgr. Karel Kubíček, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty a Středoevropského technologického institutu Masarykovy univerzity
doc. Mgr. Karel Kubíček, Ph.D., byl s účinností od 1. července 2020 jmenován docentem pro obor „Biofyzika“ a obhájil habilitační práci na téma „NMR-based Structural Biology for Studying Biomolecular Interactions“.

doc. Mgr. Roman Tůma, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty a Středoevropského technologického institutu Masarykovy univerzity
doc. Mgr. Karel Kubíček, Ph.D., byl s účinností od 1. července 2020 jmenován docentem pro obor „Molekulární a buněčná biologie a genetika“ a obhájil habilitační práci na téma „Molecular mechanisms of virus asembbly – how new technology shapes our understanding of infectious agents“.