Jihočeská univerzita na Velvyslanectví České republiky v Paříži

Zástupci Jihočeské univerzity se v minulém týdnu zúčastnili prezentace Jihočeského kraje na Velvyslanectví České republiky v Paříži ve Francii.

Rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D., prorektorka pro zahraniční vztahy doc. PaedDr. Radka Závodská, Ph.D., děkan Filozofické fakulty doc. PhDr. Ondřej Pešek, Ph.D., referentka Útvaru pro zahraniční vztahy Caroline Zoubek a dva studenti Filozofické fakulty se zúčastnili v minulém týdnu prezentace Jihočeského kraje na Velvyslanectví České republiky v Paříži ve Francii.

Zástupci Jihočeské univerzity se pracovní cesty do Paříže zúčastnili v rámci delegace Jihočeského kraje v čele s hejtmankou Ivanou Stráskou a zástupci různých jihočeských kulturních a vzdělávacích organizací.

V rámci akce proběhla řada seminářů zaměřených na kulturu a vzdělávání v Jihočeském kraji a prezentace tradičních jihočeských vánočních zvyků.

Představitelé Jihočeské univerzity využili této příležitosti také k setkáním s partnery univerzity, především zástupci Českého centra v Paříži a Univerzity Sorbonna.