Zaměstnanci univerzity si mohou u ČSOB zřídit výhodné konto

ČSOB připravila výhodnou nabídku bankovních služeb pro zaměstnance Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kteří svou mzdu poukazují nebo budou poukazovat na účet v ČSOB.

Zdarma nabízí ČSOB Aktivní konto po celou dobu trvání pracovního poměru, které zahrnuje: dvě platební debetní karty zdarma, ČSOB InternetBanking 24, výběry z bankomatů ČSOB v ČR (5 měsíčně), elektronické odchozí tuzemské transakce (10 měsíčně), příchozí položky zdarma, odchozí inkasa včetně SIPO (5 měsíčně), spořicí účet bez výpovědní lhůty.

Banka zajistí převod účtu z jiné banky včetně trvalých příkazů.

Nabídka obsahuje také zvýhodněné podmínky ČSOB hypotéky, ČSOB Půjčky na cokoli a ČSOB Půjčky na lepší bydlení.

Zaměstnanci ČSOB již byli minulý týden k dispozici zaměstnancům rektorátu a Filozofické fakulty, termíny schůzek pro ostatní fakulty a pracoviště budou upřesněny na webu univerzity.

Zájemci o účet budou potřebovat kopii občanského průkazu a potvrzenou žádost (ke stažení ZDE). Žádosti potvrzují personální útvary jednotlivých součástí.