De minimis za JU v ČB

ČÁSTKA DE MINIMIS SE MŮŽE KAŽDÝM DNEM ZMĚNIT! Před použitím prosím zkontrolujte aktuálnost tabulky. Uvedený dokument slouží jako podklad pro vyplnění tabulky čestného prohlášení příjemce podpory malého rozsahu. V případě potřeby kontaktujte zodpovědnou osobu (Ing. Lenka Smítalová). Poslední aktualizace dokumentu provedena dne 25. 2. 2021

Soupis udělených podpor pro JU je uveden ZDE: Čestné prohlášení k podpoře malého rozsahu - DE-MINIMIS (po přihlášení)

Souhrnný přehled poskytnuté podpory de minimis pro JU dle centrálního registru de-minimis: odkaz ZDE.

Odkaz na CENTRÁLNÍ REGISTR DE-MINIMIS

Centrální registr podpory malého rozsahu. Bez přihlášení zobrazuje celkový rozsah přidělené podpory pro jednotlivé subjekty.

Stránky ÚOHS k DeMinimis

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice