Letní školy v zahraničí v roce 2020

Na této stránce zveřejňujeme nabídky letních škol po celém světě. Pokud máte zájem o účast a potřebujete si zajistit stipendium na pokrytí nákladů, kontaktujte koordinátorku zahraničních vztahů na své fakultě a informujte se o možnostech získání finanční podpory.

ALBÁNIE
BULHARSKO
ESTONSKO
ITÁLIE
JORDÁNSKO
  • University of Jordan Přihláška - Summer School offers students from all fields of study the opportunity to learn Arabic Language, and to explore Jordan through excursions and many cultural activities. The participation fee including accommodation, excursions and lunches is 700 Jordanian Dinar per student and the deadline for registration is May 1st 2020. Pro více info kontatujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

LITVA
LOTYŠŠKO
MAĎARSKO
NĚMECKO
NIZOZEMSKO
POLSKO
PORTUGALSKO
RAKOUSKO
SLOVINSKO
ŠPANĚLSKO
USA

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice