Jak si vyhledat stáž?

Před tím než si začnete vybírat organizaci, firmu nebo instituci, na které budete absolvovat svou pracovní stáž kontaktujte svého fakultního koordinátora, který vám může poskytnout vhodné kontakty. Dále můžete využít nabídky na níže uvedených odkazech či našich partnerských center.

Odkazy k vyhledávání stáží

Místo, kde uskutečníte svou pracovní stáž můžete vyhledávat přes různé agentury na následujících odkazech:

 • Globalplacement.com  je on-line vyhledávač pracovních stáží založený v roce 2003 za podpory Evropské komise. Studenti, kteří hledají pracovní místo vhodné pro absolvování pracovní stáže v zahraničí mohou vyhledávat z nabídky více jak 5000+ stáží z celého světa bez povinnosti zaplatit poplatky.
 • Stageplaza.nl je vyhledávač stáží v Nizozemsku s nabídkou 1500 pracovních míst
 • http://www.traineeup.com/en - suitable Erasmus+ traineeship vacancies which become available in Barcelona
 • http://www.trainingexperience.org/ - is the international recruiting company Training Experience, based in Valencia, Spain
 • http://www.placement-uk.com/ops/job-NEW.php?id=1951&job=Web-Specialist-(Czeck/Slovakian) - Czech or Slovakian Speaking Web Specialist. The position can be undertaken from 6 to 12 months. It is based in London and the monthly salary for the student would be £700.

  RECEPTIONIST AND TOURIST ASSISTANT TRAINEESHIP - STARTING IN SEPTEMBER 2015

  TOURISM AND PROPERTY MANAGEMENT ASSISTANT – STARTING IN AUGUST 2015

  BUSINESS ASSISTANT IN TOURISM SECTOR FOR GERMAN SPEAKERS- STARTING IN SEPTEMBER 2015

  contact: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Česká centra v zahraničí
  V Českých centrech získají studenti zkušenosti s podporou a organizací projektů v oblasti kultury, zdokonalí se v praktickém užití cizích jazyků, získají zajímavé kontakty v zahraničí, také se mohou účastnit kulturních akcí, které Česká centra v zahraničí pořádají. Stáže na ČC jsou neplacené, doporučujeme tedy studentům s nárokem na grant.
  Španělsko - MURCIA

  Interested students need to send us an e-mail with their CV and a Motivation Letter to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. They will be also interviewed by Skype.

  Španělsko - MURCIA

  Přihlaste si
  odběr newsletteru

  Zůstaňme v kontaktu na
  sociálních sítích

  Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Branišovská 1645/31a, 370 05
  České Budějovice
  Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

  © 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  Cookies

  1