Registrace

Registrační formulář v portálu IS STAG najdete ZDE.

Po vyplnění a ověřění Vašeho RČ budete přesměrováni na registrační formulář, kde prosím vyplňte údaje potřebné pro Vaši registraci. Pokud se Vás podařilo na základě rodného čísla a inicál ověřit v našem informačním systému, bude většina údajů předvyplněna. V opačném případě budete muset všechny informace vyplnit ručně a registrace bude následně ověřena pověřenou osobou. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Heslo musí obsahovat 6 a více znaků. Registraci dokončíte zaškrnutím políčka Souhlas se zpracováním osobních údajů na konci formuláře (bez toho není možné registraci provést).

Po zpracování registračních údajů je absolventovi zaslán potvrzovací email a on se tak bude moci přihlásit do sítě klubu absolventů. V případě, že rodné číslo a iniciály zadané v prvním kroku registrace nebyly úspěšně ověřeny, bude se uživatel moci přihlásit až po ověření správcem absolventů.

 

Přihlášení do databáze pro již registrované absolventy se nachází ZDE.

Přihlašovacími údaji jsou email a heslo zadávané do registračního formuláře. V případě zapomenutí hesla můžete využít služby Zapomenuté heslo.

Po přihlášení získáte přístup do Databáze absolventů. Tato sekce je neveřejná, přístupná pouze registrovaným absolventům. Nachází se zde Váš profil, můžete vyhledávat ostatní registrované absolventy, zanechávat vzkazy a přihlašovat se na akce určené absolventům. 

Sekce Vyhledávání je veřejně přístupná a umožňuje vyhledávat všechny absolventy JU bez ohledu na registraci v klubu absolventů. Viditelné údaje jsou  pouze Jméno absolventa, Fakulta a rok absolutoria.

 

Karta Absolventa

Absolventi mají možnost zažádat si o univerzitní čipovou ID kartu Absolvent, s kterou mohou využívat např. služby Akademické knihovny JU a jiné.