Zázemí a služby

Moderní vybavení pro studium, výuku a vědu.

Kampus

Jihočeská univerzita vás příjemně překvapí rozsáhlým kampusem, ve kterém si užijete relaxaci, sport, kulturní a společenské akce.
Přečtěte si více o univerzitním kampusu.

Koleje

Staráme se také o ubytování studentů. Univerzitní koleje poskytují 2 300 lůžek v šesti budovách. K dispozici je připojení k internetu, kuchyňka, lednička a další spotřebiče.
Přečtěte si více o kolejích.

Menza

V jídelnách menzy se dobře najíte. A navíc za dotovanou cenu. Každý den si můžete vybrat z několika jídel. 
Přečtěte si více o menze.

Akademická knihovna

Ke studiu neodmyslitelně patří knihy, učebnice, skripta a další studijní materiály. Naše knihovna jich nabízí více než 400 000 tisíc. Akademická knihovna zabezpečuje i další informační služby.
Přečtěte si více o akademické knihovně.

Nakladatelství Jihočeské univerzity

Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích poskytuje vydavatelské zázemí pro odborníky JU. Jeho cílem je vydávat původní monografie, které budou pokrývat široké spektrum oblastí intelektuálního zkoumání. Více informací naleznete zde.

Dětská skupina Kvítek

Od září 2016 zahájí svůj provoz v areálu kampusu JU dětská skupina, kterou mohou navštěvovat děti zaměstnanců JU. Více informací naleznete zde.

Studentský klub

Centrum podpory studentů se specifickými potřebami se Studentským klubem zahájilo provoz v září 2016. Více informací naleznete zde.