Veletrh pracovních příležitostí EURES European Jobday 2017

Úterý 11 duben 2017 08:00

Jedinečná příležitost pro studenty Jihočeské univerzity najít si zajímavá pracovní místa, která mohou být dobrým startem do života po státnicích.

Vážené studentky, vážení studenti,

zveme Vás na 10. ročník veletrhu pracovních příležitostí EURES EUROPEAN JOBDAY, který se koná již toto úterý 11. dubna 2017 od 10:30 hodin v Menze JU. Tato akce je jedinečnou příležitostí ke zprostředkování kontaktu mezi studenty a zástupci významných zaměstnavatelů působících v České republice. Vystavovatelé z řad podniků a organizací si zde mohou vytipovat potenciální zaměstnance nebo zájemce o stáže a trainee programy.

Seznam vystavovatelů najdeš na http://www.ef.jcu.cz/o-fakulte/udalosti/veletrh-pracovnich-prilezitosti-eures-european-jobday-2016

V souvislosti s veletrhem Jobday proběhne od 15:00 v učebně F2 i přednáška společnosti ExxonMobil, ve které jejich zaměstnanci představí zmíněnou nadnárodní korporaci, konkrétně její pražskou pobočku Business Support Center Praha a její jednotlivá oddělení. Součástí přednášky budou i rady na vytvoření životopisu, jak zaujmout zaměstnavatele na LinkedIN či jak se připravit na pohovor.

Více informací zde.

Kde