Pozvánka na setkání s novými řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade

Pondělí 9 září 2019 Celý den

do

Úterý 1 říjen 2019 Celý den

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích je jednou z hostitelských organizací setkání s novými řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, jehož cílem je přiblížit aktuální situaci v zahraničních regionech Ázerbájdžán, Gruzie, Čína, Chile, Indie, Irán, Jižní Korea a Polsko a potenciál exportu do těchto zemí.

Jednotlivé hostitelské organizace představí konkrétní aktivity a možnosti zapojení firem do programů Vědy & Vývoje & Inovací. Setkání budou na jednotlivých univerzitách probíhat od 9. 9. do 1.10 2019. V rámci Jihočeské univerzity bude setkání hostovat Ekonomická fakulta JU dne 1. 10. 2019 od 15:40 do 18:00 hodin. Více informací o místě konání a programu naleznete na těchto webových stránkách.

Přidat událost do kalendáře
iCal