Oslavy 70. narozenin Pedagogické fakulty vrcholí!

Středa 12 prosinec 2018 18:00

Zveme vás všechny na velký vánoční koncert!

Průběžně po celý rok 2018 probíhaly na českobudějovické Pedagogické fakultě nejrůznější akce na počest sedmdesáti let její existence. V nadcházejících dnech tyto oslavy vyvrcholí – a to velkým vánočním koncertem, na němž s vánočními písněmi vystoupí pěvecký sbor Jihočeské univerzity, soubor katedry hudební výchovy Pedagogické fakulty zahraje koledy ze 17. a 18. století, laureát řady mezinárodních klavírních soutěží František Lejsek přednese skladby Bedřicha Smetany a zazpívají i děti z partnerské školy ve Freistadtu.

Koncert se koná 12. 12. 2018 od 18 hodin v aule Pedagogické fakulty v Dukelské ulici. Pro zajímavost je potřebné uvést, že se termín koncertu s odstupem sedmdesáti let téměř na den shoduje s hudební slavností, která se na počest otevření Pedagogické fakulty konala v českobudějovické sokolovně 10. prosince roku 1948.

Kde
Aula PF JU, Dukelská ulice (místnost D 240)
Přidat událost do kalendáře
iCal