Letní tábor s Přírodovědou 2020

Neděle 12 červenec 2020 08:00

do

Pátek 24 červenec 2020 12:00

Po roční odmlce vyhlašujeme další ročník Letního tábora s Přírodovědou. Na pět předešlých expedic navážeme speciální misí na záchranu planety. Vydejte se s námi na misi Gaia.

Dvanáctidenní tábor pro žáky 5. až 9. ročníků ZŠ a víceletých gymnázií

Popis tábora
Děti budou mít možnost zdokonalit hravou formou své znalosti o přírodě. Program pro ně připraví studenti a zaměstnanci Přírodovědecké fakulty JU. Jednotlivé části programu budeme postupně zveřejňovat.

Termín: 12. července – 24. července 2020
Místo: TZ Mrhal
Cena: 4500 Kč

Místo: táborová základna Mrhal - asi 10 km od centra Českých Budějovic, ubytování ve zděné budově
Kapacita: 28 účastníků (čtyři oddíly po sedmi dětech)
Stravování: pětkrát denně

Program:

Mise Gaia  – Přenesme se bránou času do blízké budoucnosti, kde už příroda není taková, jak ji známe. Staňte se součástí záchranné mise, která pomůže planetě Zemi najít ztracený dech.

- celodenní výlety a exkurze
- hry, přednášky, drobné výzkumy a expedice vedené studenty a zaměstnanci fakulty
- sportovní vyžití
- posezení u ohně

Personální zajištění: studenti a zaměstnanci PřF JU, hlavní vedoucí Bc. Štěpánka Šímová
Informace, přihlášky, kontakt: Mgr. Isabela Okřinová, okrini00@prf.jcu.cz, 389 032 231

Jihočeská univerzita v ČB
Přírodovědecká fakulta
Mgr. Isabela Okřinová
Branišovská 1760
370 05 České Budějovice

Více informací včetně přihlášky naleznete zde.

Přidat událost do kalendáře
iCal