Dvě zajímavé týdenní akce pro středoškolské studenty

Pondělí 19 červen 2017 06:00

do

Pátek 8 září 2017 16:00

Přírodovědecká fakulta JU pořádá v letošním roce dvě týdenní akce pro středoškolské studenty, v rámci kterých se mohou seznámit s laboratorními i terénními metodami současné biologie

1) MOLBIB – Molekulární biologie v Budějovicích 2017

Chcete si vyzkoušet základní i pokročilé metody molekulární biologie, jako je např. polymerázová řetězová reakce, restrikční štěpení, fluorescenční in situ hybridizace či práce se sekvencemi DNA a databázemi?
Přf JU pořádá další ročník týdenního laboratorního kurzu pro středoškolské studenty, tentokrát v termínu 19. – 23. června 2017. Veškeré podrobnosti k této akci najdete na webu PřF JU.

2) Týden se současnou biologií 2017
Zajímá vás, jak se dospělo k objevům moderní biologie? A jak pracují moderní biologové? Jaké otázky řeší a jaké metody používají?
Pokud ano, zveme vás na další ročník oblíbené týdenní akce, který se letos uskuteční v termínu 4. – 8. září 2017. Podrobnosti k přihlašování na tuto akci najdete na webu PřF JU.

Přidat událost do kalendáře
iCal