5. 11. 2018/Exkluzivní kosmetika z kaviáru nově pod značkou CZECH CAVIAR – ČESKÝ KAVIÁR - pozvánka na TK

Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity, jediný český výrobce pravého černého kaviáru metodou, která neusmrcuje jesetery, podepíše licenční smlouvu se společností Ceskykaviar.cz s.r.o.

Podpis smlouvy společně s tiskovou konferencí a představením kosmetiky proběhne 23. listopadu 2018 od 10 hodin v zasedací místnosti rektorátu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Podpis smlouvy proběhne za přítomnosti rektora Jihočeské univerzity doc. Tomáše Machuly, Ph.D., Th.D., děkana Fakulty rybářství a ochrany vod JU prof. Ing. Pavla Kozáka, Ph.D. a majitele distribuční společnosti Ceskykaviar.cz s.r.o. Jiřího Mrkvičky.