25. 5. 2018/Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích navštíví delegace z čínské univerzity

V pondělí 28. května 2018 v 16 hodin poctí Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích svou návštěvou zástupci Shanghai Lixin University of Accounting and Finance (SLUAF).​

Delegace v čele s viceprezidentem Dr. Wan Fengem nejdříve navštíví Ekonomickou fakultu JU a následně se v 17 hodin setká s rektorem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomášem Machulou, se kterým slavnostně podepíše Memorandum o spolupráci (MEMORANDUM OF UNDERSTANDING). To v budoucnu přinese především lepší možnosti v oblasti mobilit studentů a akademických pracovníků mezi oběma univerzitami.

SLUAF byla založena už v roce 1928 a dnes ve třech kampusech této univerzity studuje více jak 20 tisíc studentů.

Jihočeská univerzita spolupracuje s více jak 300 univerzitami z 50 zemí světa.

Kontakt:
BcA. Štěpán Kuděj, DiS