20. 2. 2018/Ministr zdravotnictví bude debatovat se studenty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Ve středu 21. února 2018 nový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v rámci své pracovní návštěvy na jihu Čech zavítá i na Zdravotně sociální fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zde od 12:30 promluví se studenty především o současném postavení nelékařských zdravotnických profesí ve zdravotnickém systému, o změnách ve vzdělávání, které přinesla novela zákona č. 96, ale také o řešení problému nedostatku zdravotních sester a jejich kompetencí. To jsou totiž témata, o kterých nyní studenti často diskutují a aktivně sledují názory představitelů českého zdravotnictví.

Debata se studenty proběhne v sídle Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice, 2. patro – sál E.