5. 5. 2017/Akademický rok na Jihočeské univerzitě zakončí Univerzitní Zavírák

Konec akademického roku oslaví Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích dvoudenním festivalem Univerzitní Zavírák. Akce pro pobavení s cílem rozloučit se s akademickým rokem přinese pestrý program, mj. sportovní klání, přednášky a workshopy na různá témata, kinematograf i Open air koncert.

Program začne v úterý 9. 5. v 10 hodin a vyvrcholí koncertem pod širým nebem, který odstartuje ve středu 10. 5. v 16 hodin. V jeho průběhu vystoupí několik kapel. Celý festival se bude konat v univerzitním kampusu.

Program:

ÚTERÝ 9. 5.
Bumperball - 10:00 - 14:00 na louce za kolejemi
Outdoor Laser tag - 10:00 - 14:00 na louce za kolejemi
Global village - od 13:00 před Studentským klubem Kampa
Přednáška ,,Běh Evropou proti plýtvání potravinami" - od 13:00 v Kampě
Přednáška ,,Jak zjistit co doopravdy chci?" - Leoš Kubíček - 17:00 - pavilon F / F4 (pavilon Ekonomické fakulty)
Na plech s ALíkem - stavba nejdelšího plechového hada a loga EF - před Studentským klubem Kampa
Moderátorský workshop a škola mixu v Rádiu K2 - od 10:00 - 19:00 v Rádiu K2
Letní kinematograf Univerzitního Zavíráku - od 20:00 + První ozvěna z festivalu Anifilm
Překvapení (čas i místo upřesníme)

STŘEDA 10.5.
Open air koncert Univerzitního Zavíráku od 16:00 na louce za kolejemi
The Beautifuls
Náhodný Výběr
Dětský pokojíček
THE DRAIN

Afterparty Klub K2 České Budějovice od 21:00
- DJ Endis
- DJ Mistrgal

Akci pořádá Jihočeská univerzita ve spolupráci se studentskými spolky -  Studentskou unií JU, Univerzitním rádiem K2, NSTV - Nezávislou Studentskou Televizí a spolkem AIESEC Czech Republic.

Univerzitní Zavírák je obdobou Univerzitního Votvíráku, který JU pořádá na začátku nového akademického roku.

Kontakt:
Mgr. Dagmar Dvořáková