26. 6. 2017/Na JU se konají slavnostní promoce

Na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích promují v těchto dnech letošní absolventi. Promoce se konají na všech osmi fakultách univerzity.

V průběhu promocí převezme diplom přibližně dva a půl tisíce absolventů, kteří na JU letos zakončili svá bakalářská a magisterská studia. Sedm z osmi fakult pořádá promoce v termínu od 23. do 30. června. Na Filozofické fakultě se promoce konají 11. července.

Státní závěrečné zkoušky a obhajoby závěrečných prací probíhaly na JU přibližně od poloviny května do poloviny června. Nejvíce absolventů tradičně mají největší fakulty JU – Pedagogická, Zdravotně sociální a Ekonomická fakulta.

Jihočeskou univerzitu v akademickém roce 2016/2017 navštěvovalo přibližně 10 500 studentů. Ti byli zapsaní ve více než 200 oborech pestrého zaměření. Fakulty JU nabízí přírodovědné, ekonomické, společenské, zdravotnické i umělecké obory.

Kontakt:

Mgr. Dagmar Dvořáková