Zemědělská fakulta uspořádala dětský den

Zemědělská fakulta připravila ve čtvrtek 30. 5. 2013 další akci pro zaměstnance univerzity. Tentokrát to byl, zásluhou kreativní manažerky ZF Bc. Veroniky Joklové, dětský den. Zábavné odpoledne zahájil prof. Martin Křížek, proděkan pro vědu a výzkum ZF.

Počasí dětem nepřálo, a proto byla většina aktivit přesunuta do vnitřních prostor tělocvičny. Děti soutěžily v různých sportovních a dovednostních disciplínách. Dostávaly za ně razítka a byly odměněny sladkostmi a drobnými dárky.

Větší děti si mohly vyzkoušet střelbu na trenažér a lezení na umělé horolezecké stěně, jednou z nejžádanějších atrakcí bylo pestrobarevné malování na obličej. Dětským dnem provázeli moderátoři studentského rádia K2, kteří se postarali i o hudební kulisu.

Venku se odehrávala jediná plánovaná disciplína, a to projížďky na koních, které i přes deštivé a chladné počasí dětem umožnili doc. Maršálek a Ing. Zedníková, za což jim náleží veliké poděkování.