Velvyslanec Spolkové republiky Německo navštívil Jihočeskou univerzitu

Ve středu 22. srpna poctil Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích svou návštěvou velvyslanec Spolkové republiky Německo Dr. Christoph Israng.

Na půdě rektorátu ho přivítala vedoucí Kanceláře transferu technologií, doktorka Růžena Štemberková. Ta představila velvyslanci nejen Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích jako celek, ale také Kancelář transferu technologií JU, která je už od roku 2012 aktivním prostředníkem mezi odbornými kapacitami Jihočeské univerzity a soukromými firmami a aplikační sférou.

Z vřelé a intenzivní diskuze, která následovala po prezentaci, bylo patrné, že Jihočeská univerzita Dr. Christopha Isranga velice zaujala a brzy JU navštíví znovu – třeba v rámci svých častých besed se studenty.