V pátek 9.2. proběhl XXV. Reprezentační ples Jihočeské univerzity

Jihočeské univerzita pořádala svůj tradiční ples, který opět posunul své hranice. Každý rok se říká, že ples Jihočeské univerzity je nejživější v celé plesové sezóně, letos tomu určitě není jinak.

Celým večerem provázel zpěvák a moderátor Jan Smigmator. Krom moderování si Jan i zazpíval v doprovodu Metroklub Big Bandu známé swingové písně. Hlavním hostem plesu byla ABBA WORLD REVIVAL. Toto hudební uskupení předvedlo nevídanou šou. Metropol byl plný k prasknutí a tak to vypadalo i na hlavním sále. Hosté tančili až do úplného konce plesu. Komorní sál hostil Swing Trio Avalon a kruhový sál byl uzpůsoben pro klidný relax s jemným hudebním podkresem. Letos poprvé byla ve městě připravena Afterparty. Ta se konala v klubu Imperial v centru města.

Na plese vystupovala i taneční škola StandardKlub z Prahy, která všechny svou vlastní choreografií Valse de Vienne mile překvapila.
K vidění bylo i konfetové dělo, studený ohňostroj a velkoplošná led obrazovka s live kamerami.
Plesu se účastnil rekordní počet lidí.

Fotky z plesu naleznete v následujícím odkazu.

Děkujeme našim partnerům, kterými jsou:

Budějovický Budvar n.p.
E.ON