Už se narodil nový Antonín Holý? Centrum transferu technologií zve na seminář

Jihočeské Univerzitní a Akademické centrum transferu technologií zve na seminář Transfer znalostí: příklady dobré praxe s podtitulem Už se narodil nový Antonín Holý?

S přednáškou vystoupí Martin Fusek, zástupce reditele Ústavu organické chemie a biochemie AV CR pro strategický rozvoj a výkonný ředitel spolecnosti IOTB TTO s.ro., která pro UOCHB zajištuje proces „technology transfer“. Druhým přednášejícím bude Pavel Kozák, proděkan pro vnější vztahy fakulty rybářství a ochrany vod JU, ředitel Výzkumného ústavu rybářského a hydrobiologického, který je zakládající součástí fakulty. Vede laboratoř etologie ryb a raků.

Seminář se uskuteční ve středu 12.6. 2013 od 9 hodin v českobudějovickém hotelu Budweis. Účast na semináři je bezplatná.

Oficiální plakát akce s podrobnými informacemi zde.