Univerzitní zavírák 2018

Studentský festival přímo v univerzitním kampusu byl opět plný pestrého programu.

Jako každý rok se v kampusu naší univerzity uskutečnil Univerzitní Zavírák, který přilákal velké množství lidí nejen z řad studentů. V rámci úterního programu se konalo letní kino s filmem Jumanji: Vítejte v džungli a Grilovačka se SUJU. I přes lehký déšť a silnější vítr vše proběhlo skvěle. Na filmu i grilování se bylo podívat přes 200 návštěvníků.

Středa byla ve znamení workshopů, přednášek, sportovních aktivit a open air koncertu. Od jedenácti hodin jste měli možnost ochutnat tradiční pokrmy zahraničních studentů z ISC či bojovat v gladiátorské aréně. V rámci workshopů jste mohli zažít kurz sebeobrany, moderování v rádiu K2, natáčení s NSTV či bumperball. Dále proběhly dvě zajímavé přednášky na témata sebemotivace s Leošem Kubíčkem či novinky z kriminálního prostředí a trestního práva pod taktovkou Petra Kolbana. 

Open air koncert je každý rok nejnavštěvovanějším bodem programu. Letos tomu nebylo jinak. I přes děkanská volna a státní svátek vás dorazilo velmi mnoho. Napočítali jsme vás kolem tisíce. Koncert odstartovalo hudební uskupení Killa Fettu. Následovala kapela Na Hraně, která zpestřila hudební program svou rockovou tvorbou. Třetí kapelou byla ATD, která svým punk rockem nadchla nemalý počet návštěvníků. 
Letos poprvé jste v rámci open air koncertu Univerzitního zavíráku měli možnost vidět a slyšet skvělého zahraničního zpěváka Jamese Harriese.
James pochází z Anglie a již pár let žije v čechách. Jeho písničky jako Salvation nebo Lights určitě znáte i z českých rádií. 

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás na dalším ročníku této studentské akce . 

 

Akci pořádala Jihočeská univerzita ve spolupráci se studentskými spolky, kterými jsou:
Studentská unie Jihočeské univerzity
Rádio K2
AIESEC
NSTV
ISC

 

Děkujeme i všem partnerům.

Generální partner
Budějovický Budvar n.p.

Technické zajištění
Light and sound design s.r.o.
GoPay
Bouda Burgers
Klub K2


 

Naše fakulty

Více o našich fakultách