Spolupráce Jihočeské univerzity a National Taipei University of Technology

Dne 8. 9. 2020 bylo slavnostně podepsáno Memorandum o spolupráci mezi rektorem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích prof. PhDr. Bohumilem Jirouškem, Dr. a prezidentem National Taipei University of Technology, Tchaj-wan, Dr. Sea-Fue Wang.

V rámci této výjimečné události došlo zároveň k podpisu Smlouvy o výměně studentů. Slavnostní ceremonie se vlivem pandemie Covid-19 uskutečnila formou online přenosu, kterého se za Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích zúčastnila i prorektorka pro zahraniční vztahy doc. PaedDr. Radka Závodská, Ph.D. Obě univerzity chápou tuto událost jako významný krok k dalšímu rozvoji vzájemné spolupráce, např. v oblasti společných studijních programů typu double degree.