Rektor Jihočeské univerzity jmenoval nové docenty

Na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity dne 24.5.2017 předal rektor univerzity doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D., diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. RNDr. Vladimíra Petrášková, Ph.D., z Pedagogické fakulty JU
doc. RNDr. Vladimíra Petrášková, Ph.D., byla s účinností od 1. března 2017 jmenována docentkou pro obor „Ekonomika a management “ a obhájila habilitační práci na téma „Management edukativního procesu v oblasti finanční gramotnosti“.

doc. MUDr. PhDr. Jan Poněšický, Ph.D., z Pražské vysoké školy psychosociálních studií
doc. MUDr. PhDr. Jan Poněšický, Ph.D., byl s účinností od 1. března 2017 jmenován docentem pro obor „Pedagogická psychologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Biopsychosociální pojetí agrese, násilí a moci. Kritická studie. Konsekvence pro psychoterapii a pedagogiku.“.

doc. PhDr. et PaedDr. Marek Šmíd, Ph.D., z Filozofické fakulty JU
doc. PhDr. et PaedDr. Marek Šmíd, Ph.D., byl s účinností od 1. května 2017 jmenován docentem pro obor „České dějiny“ a obhájil habilitační práci na téma „Apoštolský nuncius v Praze. Významný faktor v československo-vatikánských vztazích v letech 1920-1950“.