Rektor Jihočeské univerzity jmenoval nové docenty

Na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity dne 22.2.2017 předal rektor univerzity doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D., diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. PhDr. Ladislav Nagy, Ph.D., z Filozofické fakulty JU
doc. PhDr. Ladislav Nagy, Ph.D., byl s účinností od 1. prosince 2016 jmenován docentem pro obor „Dějiny novější české literatury“ a obhájil habilitační práci na téma „Historická fikce, od romance k románu a zase zpět“.

doc. RNDr. Irena Šetlíková, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU
doc. RNDr. Irena Šetlíková, Ph.D., byla s účinností od 1. prosince 2016 jmenována docentkou pro obor „Aplikovaná a krajinná ekologie“ a obhájila habilitační práci na téma „Interakce primárních producentů a konzumentů ve stojatých vodách a jejich důsledky“

doc. Mgr. Hassan Hashimi, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU
doc. Mgr. Hassan Hashimi, Ph.D., byl s účinností od 1. ledna 2017 jmenován docentem pro obor „Molekulární a buněčná biologie a genetika“ a obhájil habilitační práci na téma „Unique and conserved features of the Trypanosoma brucei mitochodrion“.

doc. Mgr. Jan Kučera, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU
doc. Mgr. Jan Kučera, Ph.D., byl s účinností od 1. ledna 2017 jmenován docentem pro obor „Botanika“ a obhájil habilitační práci na téma „Linking taxonomy with other pieces of information: tesserae in the mosaic of bryophyte life“.

doc. Ing. Jana Holá, Ph.D., z Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice
doc. Ing. Jana Holá,Ph.D., byla s účinností od 1. ledna 2017 jmenována docentkou pro obor „Ekonomika a management“ a obhájila habilitační práci na téma „Interní komunikace v teorii a praxi“.

doc. MSc. Borys Dzyuba, Ph.D., z Fakulty rybářství a ochrany vod JU
doc. MSc. Borys Dzyuba, Ph.D., byl s účinností od 1. února 2017 jmenován docentem pro obor „Rybářství“ a obhájil habilitační práci na téma „Osmotic combined to ionic control of sperm motility in taxonomically distant fish models: relations with cryopreservation“