Rektor Jihočeské univerzity jmenoval nové docenty

Na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity dne 19. října 2016 předal rektor univerzity doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D., diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. PaedDr. Dana Egerová, Ph.D., z Fakulty ekonomické Západočeské univerzity v Plzni

doc. PaedDr. Dana Egerová, Ph.D., byla s účinností od 8. dubna 2016 jmenována docentkou pro obor „Ekonomika a management“ a obhájila habilitační práci na téma „Rozvoj konceptu talent managementu a jeho aplikace v podnicích v České republice“.

doc. Ing. Josef Maroušek, Ph.D., z Vysoké školy technické a ekonomické

doc. Ing. Josef Maroušek, Ph.D., byl s účinností od 1. května 2016 jmenován docentem pro obor „Obecná produkce rostlinná“ a obhájil habilitační práci na téma „Phytomass Waste Processing“.

doc. Ing. Iva Brabcová, Ph.D., ze Zdravotně sociální fakulty JU

doc. Ing. Iva Brabcová, Ph.D., byla s účinností od 1. května 2016 jmenována docentkou pro obor „Ošetřovatelství“ a obhájila habilitační práci na téma „Management v ošetřovatelské praxi“.

doc. Ing. Petr Porcal, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU

doc. Ing. Petr Porcal, Ph.D., byl s účinností od 1. června 2016 jmenován docentem pro obor „Hydrobiologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Photochemical transformation of aquatic dissolved organic matter“.

doc. Ing. Martin Pšenička, Ph.D., z Fakulty rybářství a ochrany vod JU

doc. Ing. Martin Pšenička, Ph.D., byl s účinností od 1. října 2016 jmenován docentem pro obor „Rybářství“ a obhájil habilitační práci na téma „Generation of germ-line chimera in Sturgeons“.