Předání diplomů nově jmenovaným docentům

Na čtvrtém zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity předal rektor prof. Libor Grubhoffer diplomy nově jmenovaným docentům. Jsou jimi:

doc. Ing. Eva Samková, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU,
byla s účinností od 1. května 2012 jmenována docentkou pro obor „Zoohygiena a prevence chorob hospodářských zvířat“ a obhájila habilitační práci na téma „Faktory ovlivňující zastoupení mastných kyselin v mléčném tuku skotu“.

doc. Dr. rer. nat. Oliver Donoso Mantke, z Robert Koch Institutu v Berlíně,
byl s účinností od 1. května 2012 jmenován docentem pro obor „Parazitologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Arboviral Encephalitis – Epidemiology, Diagnostics and Surveillance in tje Face of Changing Environments“.

doc. RNDr. Iva Dostálková, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty JU,
byla s účinností od 1. května 2012 jmenována docentkou pro obor „Ekologie“ a obhájila habilitační práci na téma „Matematika – pomocník biologa“.

doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová, z Ekonomické fakulty JU,
byla s účinností od 1. května 2012 jmenována docentkou pro obor „Ekonomika a management“ a obhájila habilitační práci na téma „Význam řízení služeb pro podnikatele při zvyšování konkurenceschopnosti vybraných národních ekonomik“.

doc. Mgr. Elena Gurková, PhD., z Jesseniovy lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě,
byla s účinností od 1. května 2012 jmenována docentkou pro obor „Ošetřovatelství“ a obhájila habilitační práci na téma „Kvalita života v ošetrovateľstve – konceptuálne a metodologické aspekty“

doc. Ing. Eva Dadáková, Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU,
byla s účinností od 1. července 2012 jmenována docentkou pro obor „Zemědělská chemie“ a obhájila habilitační práci na téma „Stanovení kvercetinu a některých jeho glycidů v rostlinném materiálu“

doc. MUDr. Bc. Libuše Čeledová, Ph.D., z Odboru posudkové služby MPSV ČR,
byla s účinností od 1. července 2012 jmenována docentkou pro obor „Zdravotně sociální péče“ a obhájila habilitační práci na téma „Stresové zatížení posudkových lékařů v průběhu transformace lékařské posudkové služby“

doc. Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D., ze Zdravotně sociální fakulty JU,
byla s účinností od 1. července 2012 jmenována docentkou pro obor „Zdravotně sociální péče“ a obhájila habilitační práci na téma „Zdravotně sociální aspekty života imigrantů v České republice“

doc. Mgr. Martin Hromada, Ph.D., z Prešovskej univerzity v Prešově,
byl s účinností od 1. července 2012 jmenován docentem pro obor „Ekologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Ekológia strakošov rodu Lanius“.

doc. PaedDr. Radka Závodská, Ph.D., z Pedagogické fakulty JU,
byla s účinností od 1. července 2012 jmenována docentkou pro obor „Fyziologie živočichů“ a obhájila habilitační práci na téma „Brain architecture of insect circadian clock“.

doc. Ing. Vladimír Žlábek, Ph.D., z Fakulty rybářství a ochrany vod JU

byl s účinností od 1. července 2012 jmenován docentem pro obor „Rybářství“ a obhájil habilitační práci na téma „Biomarkery účinků cizorodých látek na ryby“.

doc. ThDr. Rudolf Svoboda, Th.D., z Teologické fakulty JU
byl s účinností od 1. srpna 2012 jmenován docentem pro obor „Teologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Arnošt Konstantin Růžička. Josefinista na českobudějovickém biskupském stolci“.

Foto ze zasedání Vědecké rady a předávání diplomů nově jmenovaným docentům