Podpora Animal Rescue

Tým studentů Ekonomické fakulty v rámci svého semestrálního projektu podporují dobrou věc.

Studenti Ekonomické fakulty mají v rámci semestrální práce podpořit dobrou věc. Jedná se o ,,Reverzní logistiku hliníkových obalů" což je název této seminární práce.
Účelem projektu je vybrat co nejvíce hliníkových obalů a různého hliníkového materiálu, který se následně vykoupí a celý výtěžek bude věnován útulku Animal Rescue.

Na projektu se podílí i sdružení Na hnízdě, které společně se studenty vybírá hliník v menze, knihovně, na Zemědělské a Přírodovědecké fakultě. Dále jsou sběrná místa na všech kolejích a v budovách fakult.

Součástí projektu je i tvorba rekordně dlouhého hada z plechovek, dále se k oslavě výročí Ekonomocké fakulty sestaví fakultní logo. Tento program se uskuteční v rámci Univerzitního zavíráku.

Více informací naleznete na facebookových stránkách Na plech s Alíkem.