Poděkování našim studentům od Domova důchodců Dobrá Voda

Domov důchodců Dobrá Voda nám zaslal velice milý dopis pro studenty JU. Velice si vážíme toho, že máme velmi kvalitní a šikovné studenty napříč Jihočeskou univerzitou.

Text dopisu:

Pochvala a poděkování studentům ZSF

Vážený pane rektore!
Rádi bychom touto cestou pochválili a zároveň poděkovali Vaším níže uvedeným studentům. Jedná se o studenty, kteří pravidelně v době svého volného času, dochází za klienty našeho Domova důchodců a vždy jim zpříjemní odpoledne zpěvem a hrou na kytaru, přičemž se nejedná pouze o jednorázovou záležitost, nýbrž k nám dochází již druhým rokem.
Děkujeme všem, jménem svým i celého kolektivu Domova důchodců Dobrá Voda, za jejich ochotu a empatický přístup k našim seniorům a tímto bychom je chtěli také samozřejmě i ve světle Vašich očí pochválit, takovýchto mladých lidí, ochotných pomoci druhým je velice málo a my si celé spolupráce velice vážíme.

Jedná se o tyto studenty:
Anežka Marková, 2. ročník fyzioterapie, ZSF
Michaela Lojková, 2. ročník fyzioterapie, ZSF
Zdislava Jirásková, 2. ročník učitelství pro MŠ, PDF
Vojtěch Farion, 3. ročník obchodní podnikání, EF
Jana Krejcarová, 1. ročník učitelství pro MŠ, PDF
Marie Navrátilová, 2. ročník fyzioterapie, ZSF

Zadražilová Jana, ředitel DDDV

Šandová Petra, DiS., vrchní sestra DDDV

Dopis nás velice potěšil a jsme velmi rádi, že tito studenti jsou z JU